Nowoczesna ława do salonu w wysokim połysku

Nowoczesna ława do salonu w wysokim połysku

Ława Victoria Mini biały-czarny-biały - wysoki połysk

zobacz produkt >

Mamy przed sobą elegancką nowoczesną ławę do salonu w wysokim połysku. Klient przedstawił ją na tle białej ściany, która dobrze współgra z kolorystyką mebla. Ława do salonu jest wykonana z wytrzymałego materiału i pokryta wysokopołyskową warstwą, co zabezpiecza ją przed zarysowaniami. Blat jest też odporny na kurz i zabrudzenia. Nie trzeba go konserwować, wystarczy przeczyścić wilgotną ściereczką.

Nowoczesna ława do salonu dobrze sprawdza się w modernistycznych wnętrzach. Dzięki kolorystyce i designowi nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Ciekawe jest przede wszystkim rozwiązanie podstawy – z cokolika wychodzą dwie nogi ułożone w kształt odwróconego trójkąta. Dobrze będzie się komponować z meblami złożonymi z prostych figur geometrycznych.

Interesujący wygląd i blat w wysokim połysku to nie jedyne zalety tego mebla. Dobrze wyliczone proporcje sprawiają, że jest on bardzo stabilny. Duża przestrzeń pod ławą pozwala zasiąść dookoła wielu osobom. Jednocześnie blat jest bardzo duży i można na nim podać zarówno kawę jak i urządzić niewielkie przyjęcie.

Producent: Hubertus
Kategoria: Ławy do salonu