Nowoczesna ława rozkładana do salonu na wysoki połysk biała

Nowoczesna ława rozkładana do salonu na wysoki połysk biała

Ława Matera 2 podnoszona i rozkładana - biały połysk + szary

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia nowoczesną aranżację salonu, w której swoje miejsce znalazła zakupiona w naszym sklepie nowoczesna ława rozkładana do salonu na wysoki połysk biała. Salon widoczny na fotografii zachwyca swoim minimalizmem i dobrym rozumieniem światowych trendów w obszarze aranżacji i dekoracji przestrzeni. W pomieszczeniu tym dominuje forma, nie kolor. Jest ono nowoczesne, a jednocześnie w sprawny sposób nawiązuje do ponadczasowego wzornictwa klasycznego.

Aranżacja naszego Klienta należy do wyjątkowo udanych. Całe wnętrze jest spójne wizualnie, eleganckie i minimalistyczne. Dominują tu odcienie szarości, przełamane bielą ławy Matera 2. Nie znajdziemy tu zbyt wielu elementów dekoracyjnych, co tworzy doskonałą przestrzeń dla mebla z naszego sklepu, który posiada blat wykonany w nowoczesnym połysku. W tym salonie z pewnością przyjemnie spędza się niedzielne popołudnia, przyjmuje gości czy ogląda telewizję. Wnętrze jest bowiem nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne i praktyczne.

Nowoczesna ława rozkładana do salonu na wysoki połysk biała występuje z cokolikiem, na którym oparta została cała jej konstrukcja, co zapewnia lepszą stabilizację konstrukcji i pozwoli wykorzystać Klientowi powierzchnię cokolika jako półkę. Materiałem konstrukcyjnym jest tu płyta MDF, która cechuje się najwyższą jakością i precyzyjnym wykonaniem. Mebel ten właściciel w razie potrzeby będzie mógł podnieść lub rozłożyć. Rozkładanie jest łatwe i wygodne, na co pozwalają zamontowane prowadnice kulowe, lekkie w obsłudze i ciche. Dzięki zastosowaniu mechanizmu synchronicznego Klient ma ułatwione samodzielne i precyzyjne nałożenie dodatkowego blatu. Stół można rozsunąć aż do 170 cm i podnieść aż do 65 cm, co stanowi jego niepodważalną zaletę. Ten najwyższej klasy meble z pewnością posłuży Klientowi przez wiele lat, zachowując swój pierwotny, unikalny wygląd.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Ławy do salonu
Ławostoły
Meble biały połyskZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×