Nowoczesna sofa pikowana szara Actona Elly w pokoju dziennym

Nowoczesna sofa pikowana szara Actona Elly w pokoju dziennym

Actona Elly sofa skandynawska pikowana szara

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia nowoczesną sofę pikowana szara Actona Elly w pokoju dziennym. Pokój ten stanowi przedłużenie kuchni i jest miejscem, w którym odpoczywa się po ciężkim dniu pracy czy spędza leniwe, niedzielne popołudnie na rozmowach z rodziną i przyjaciółmi. Cała przestrzeń jest niezwykle spójna. Każdy z elementów pasuje do pozostałych, a w połączeniu tworzy kompozycję, która nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego, który bardzo często znajduje swoje miejsce w magazynach utrzymanych w tematyce aranżacji i dekoracji przestrzeni.

Nowoczesna sofa pikowana szara Actona Elly w pokoju dziennym  to ekskluzywny mebel, utrzymany w stonowanej - szarej kolorystyce, o uniwersalnym kształcie i nowoczesnym, skandynawskim wzornictwie. Mebel ten powstał w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów. Jego minimalizm przełamany został w sprawny sposób przez pikowania na oparciu oraz zaokrąglone podłokietniki. Na uwagę zasługują również nóżki wykonane z naturalnego drewna, które nie tylko zapewniają całej konstrukcji stabilność, ale również podnoszą walory estetyczne mebla. Kanapa wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów, a w procesie jej produkcji zadbano o każdy detal tak, aby mogła ona odpowiedzieć na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

To jasne, nowoczesne wnętrze stanowi spójną całość, w której każdy element jest tak samo istotny jak pozostałe. Dekoracyjne poduszki umieszczone na sofie idealnie do niej pasują i są ważnym elementem dekoracyjnym. Białe ściany, drewniana podłoga, kwiaty doniczkowe, lampki i świeczki - wszystko to sprawia, że chciałoby się usiąść na wygodnej kanapie i zapomnieć o całym świecie, oddając się fali odpoczynku. Na kanapie komfortowo się siedzi, gdyż posiada ona dobrze wyprofilowane, wysokie oparcie stanowiące zdrową podporę dla kręgosłupa. Jest ona na tyle przestronna, że mogą na niej swobodnie usiąść trzy dorosłe osoby, a w razie potrzeby - można się też na niej położyć i w takiej pozycji poczytać ulubioną książkę czy nawet uciąć sobie drzemkę.

Producent: Actona
Kategoria:
Kanapy, sofy
Szare sofyZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×