Nowoczesne krzesło do jadalni z drewnianymi nogami białe

Nowoczesne krzesło do jadalni z drewnianymi nogami białe

Actona Dima krzesło plastikowe z drewnianymi nogami białe

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia nNowoczesne krzesło do jadalni z drewnianymi nogami białe zakupione w naszym sklepie. Mebel ten prezentuje się naprawdę efektownie i pasuje do wnętrza, w którym został umieszczony. Krzesło od duńskiej firmy Actona posiada projekt, który nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni, a jego kolorystyka i wykorzystanie naturalnych materiałów stanowi odpowiedź na ponadczasowe wzorce stylistyki klasycznej. Poza znakomitym wyglądem wizualnym, produkt ten oferuje jednocześnie najwyższy komfort użytkowania, jest solidny, praktyczny i funkcjonalny.

Aranżacja, w której swoje miejsce znalazło nowoczesne krzesło do jadalni z drewnianymi nogami białe jest niezwykle udana. Z białą kolorystyką krzesła doskonale zgrywają się ciemne, drewniane panele podłogowe. W całym pomieszczeniu dominuje uniwersalna i klasyczna kolorystyka, a ciekawym elementem, który ją przełamuje jest kanapa widoczna w tle w żywym, zielonkawym kolorze. Przestrzeń jest spójna wizualnie i przywołuje na myśl minimalizm czy wzornictwo skandynawskie w projektowaniu wnętrz. Krzesło z racji swojej nowoczesnej formy stanowi jeden z najważniejszych elementów aranżacji, przyciąga wzrok i nadaje całości charakteru i oryginalności.

Nowoczesne krzesło do jadalni z drewnianymi nogami białe cechuje się nowoczesnym designem, który jednocześnie odwołuje się do tradycyjnych rozwiązań. Siedzisko i wygodne, wysokie oparcia wykonane są z trwałego plastiku ABS i cechują się ergonomicznym kształtem. Dzięki temu, że są profilowane, są efektowne, a przede wszystkim komfortowe, co z pewnością docenia Klient. Biały plastik, z którego wykonano krzesło bardzo dobrze łączy się z drewnianymi nogami. Rozwiązanie to balansuje między nowoczesnością (plastik), a tradycją (drewniane nogi) i stanowi jeden z powodów dla którego meble w stylu skandynawskim bezustannie cieszą się dużą popularnością. Warto zwrócić uwagę również na wykończenie mebla - ciekawe i widoczne łączniki (śruby, kątowniki) łączą siedzisko z nogami i nie tylko zwiększają atrakcyjność wizualną mebla, ale również sprawiają, że jest on stabilny i solidny.

Producent: Actona
Kategoria:
Krzesła
Krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Białe krzesła do kuchniZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×