Nowoczesne meble ogrodowe w uroczej balkonowej aranżacji

Nowoczesne meble ogrodowe w uroczej balkonowej aranżacji

Meble ogrodowe modułowe Modus - Antracyt

zobacz produkt >

Balkon to nie tylko miejsce, gdzie wywieszamy pranie w ciepłe letnie dni. To również miejsce relaksu, odpoczynku czy zabawy spędzonej z przyjaciółmi. Aby zatem nasz balkon spełniał te wszystkie funkcji musimy odpowiednio go zaaranżować. Do tego celu idealnie nadają się nowoczesne meble ogrodowe, które Klient zastosował w uroczej balkonowej aranżacji. Ciemna, wykonana z lekkiego polipropylenu kanapa, wyposażona w jasne, wygodne pufy sprawi, iż nasz balkon otrzyma uroczy i jednocześnie domowy charakter. Dodatkowo niewielki stoliczek kawowy utrzymany w podobnej kolorystyce sprawi, iż każda chwila spędzona na balkonie w towarzystwie lub w samotności będzie niepowtarzalnym momentem.

Kolorowe poduszki, na przykład w żółtym i różowym kolorze będą doskonale kontrastować z ciemnobrązowa barwą naszych mebli.

Ponieważ nasze balkonowe wyposażenie przez cały rok będzie znajdowało się na zewnątrz, musimy mieć pewność, iż nasze meble są nie tylko efektowne ale również trwałe i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Taką pewność zyskamy wybierając meble renomowanej firmy Keter.

Producent: Keter
Kategoria: Meble ogrodowe