Nowoczesne meble z technorattanu na eleganckim tarasie

Nowoczesne meble z technorattanu na eleganckim tarasie

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VI Brown Elite & Grey

zobacz produkt »

Niniejsza aranżacja nadesłana przez klienta ukazuje nowoczesne meble z technorattanu na eleganckim tarasie. Dobrze widać tutaj trzy siedziska – sofę, fotel i pufę – oraz mały stolik kawowy. Wszystko wykonane jest z brązowego technorattanu, materiału o dużej wytrzymałości. Ten materiał jest uzyskiwany sztucznie z polietylenu i pod wieloma względami przypomina naturalny odpowiednik. Jego zaletą jest duża odporność na deszcz, słońce i wilgoć. Poza tym nadaje się do ponownego wykorzystania po utylizacji. Na tę jednak trzeba będzie długo czekać – meble z technorattanu są bardzo trwałe.

Przedstawiony na zdjęciu Klienta zestaw dobrze ukazuje możliwości tego modułowego zestawu. Wygodne siedziska z poduchami z mocnego, szarego materiału można dowolnie ustawiać, tak żeby najlepiej pasowały do zajmowanej powierzchni i potrzeb odpoczywających. Komplet służy przede wszystkim do wypoczynku. Jest obszerny i wygodny. Za to stolik kawowy jest niewielki. Tylko taki, żeby można było postawić na nim filiżanki lub tacę z owocami.

Nowoczesne meble z technorattanu to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie odpoczynek na tarasie lub w ogrodzie. Meble gwarantują elegancję i komfort przez cały sezon.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×