Nowoczesne ogrodowe komplety wypoczynkowe z technorattanu

Nowoczesne ogrodowe komplety wypoczynkowe z technorattanu

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VIII Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Nowoczesne ogrodowe komplety wypoczynkowe z technorattanu, takie jak przedstawiony Ligurito VIII Brown Elite & Grey, są bardzo eleganckie i wytrzymałe. A to wszystko dzięki temu, że wykonane zostały ze specjalnej plecionki technorattanowej szczotkowanej. Ten materiał różni się od pozostałych przede wszystkim tym, że jest najbardziej zbliżony swoim wyglądem do rattanu naturalnego.

Jest zarówno odporny na promieniowanie UV, deszcz, śnieg, jak i bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Nie wymagają one zabiegów konserwacyjnych. Cały zestaw Ligurito VIII Brown Elite & Grey złożony jest z siedmiu elementów. Mamy więc fotel, stolik, a także pięć modułów wypoczynkowych. Natomiast standardowa konfiguracja zawiera już dwa moduły narożne, dwa środkowe, jednak bez podłokietników oraz pufę, przeznaczoną do siedzenia.

Przez to, że meble Ligurito charakteryzują się najbardziej modułową konstrukcją, możemy bez najmniejszych przeszkód je dowolnie ustawiać na naszym balkonie lub tarasie. W dodatku idealnie będą służyć zarówno zimą, jak i w lecie. Ich stelaże zostały wykonane z aluminium, a to gwarantuje brak jakiejkolwiek korozji.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe