Nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku

Nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku

Stół Xenon wysoki połysk - brązowy-dąb-farro-brązowy

zobacz produkt »

Na zdjęciu widoczny jest nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku, który stanowi doskonałe uzupełnienie salonu lub jadalni. Stół wykonany został w kolorach brązu, co doskonale pasuje do każdego wystroju wnętrza i dobrze się komponuje w każdej jadalni czy kuchni.

Nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku posiada obszerny blat na wysoki połysk, który pozwoli na wygodne rozmieszczenie dużej ilości dań. Stół wsparty jest na wygodnym cokole w kształcie litery x, umożliwiający dogodne przesuwanie krzeseł i nie utrudnia ułożenia nóg pod stołem. Jednocześnie podstawa stołu, czyli dwie nogi ułożone w literę x, sprawiają, że stół jest bardzo stabilny. Nogi umocowane są na cokole o wymiarach 24 x 106 cm, który daje dodatkową stabilność i umożliwia łatwe przesuwanie stołu. Ustawienie nogi stołu pośrodku znacznie ułatwia dostawianie krzeseł i nie utrudnia wyciągnięcia nóg podczas siedzenia przy stole.Blat stołu oraz cokół są w kolorze brązu, zaś nogi pokryte zostały matą, która imituje słoje dębu, co daje bardzo przyjemny efekt drewnianego stołu w starym stylu.

Nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku został wykonany z płyty MDF i pokryty warstwą w technologii High Gloss co daje efekt wysokiego połysku, który nadaje wnętrzu elegancji.  Jednocześnie materiał, z którego wykonano stół, jest odporny na zabrudzenia i zadrapania i łatwy do utrzymania w czystości. Nowoczesny stół do jadalni brązowy w wysokim połysku jest rozkładany.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoły do jadalniZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×