Nowoczesny stolik kawowy używany przy eleganckim narożniku

Nowoczesny stolik kawowy używany przy eleganckim narożniku

Ława Victoria Mini wysoki połysk

zobacz produkt >

Przyjrzyjmy się kompozycji Klienta – to Victoria Mini nowoczesny stolik kawowy używany przy eleganckim narożniku. Stolik został ustawiony najwyraźniej w pomieszczeniu na poddaszu. Nadaje to całości niebanalnego charakteru. Jednocześnie meble nie tracą nic z elegancji. Zamiarem Klienta była najwyraźniej oszczędność elementów, dzięki czemu kompozycja nie jest przeciążona i można lepiej przyjrzeć się stolikowi kawowemu. W połyskliwej powierzchni blatu odbija się kawałek pokoju. Jednak materiał na który patrzymy to nie szkło. To płyta MDF, którą dodatkowo pokryto matą wysokopołyskową, odporną na zarysowania i zabrudzenia. Mata sprawia, że nowoczesny stolik kawowy ma wytworny charakter. Na zdjęciu da się zauważyć nietypowe rozwiązanie jeżeli chodzi o nogo stolika. Gdybyśmy spojrzeli na niego z przodu, zobaczylibyśmy, że tworzą trójkąt.

Nie sposób pominąć faktu, że klient zadbał o dobranie koloru stolika do kolorystyki całego pomieszczenia. Wszystko utrzymane jest w brązowo-beżowych tonacjach.
Warto też zwrócić uwagę na dużą powierzchnię tego nowoczesnego stolika kawowego. Dobrym rozwiązaniem projektanta było takie ustawienie blatu i podstawy, żeby górna część pozwalała na wykorzystanie jak największej przestrzeni, a dolna zajmowała jak najmniej miejsca.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawowe