Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma

Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma

Stolik obrotowy RTV Roma czarny połysk

zobacz produkty z tej kolekcji »

Na zdjęciu został ukazany nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma, który znajdzie zastosowanie we wnętrzach, gdzie znajduje się sprzęt RTV lub kino domowe. Stolik wykończony jest wysokopołyskową folią akrylową w kolorze czarnym, co sprawia, że można go łatwo dopasować do wnętrza o różnym stylu i kolorystyce. Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma nada wnętrzu charakteru nowoczesnego lecz będzie wyglądał elegancko również we wnętrzu klasycznym.

Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma został tak zaprojektowany aby mógł pomieścić zarówno telewizor jak i dwa dodatkowe urządzenia, które można umieścić na 2 półkach z hartowanego szkła lakierowanego na czarno. Wysokość półek można regulować.Główny korpus stolika posiada po bokach miejsce do przechowania płyt CD.

Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma ma wysokość  126 cm i można na nim zawiesić ekran o maksymalnej wielkości 55 cali oraz o wadze do 40 kg. Stolik posiada zawiesie regulowane, na którym można umieścić ekran plazmowy, LCD lub LED. Kable można ukryć w przepustach kablowych w tylnej części stolika.Nowoczesny stolik pod telewizor RTV Roma posiada obrotową podstawę wykonaną ze srebrnej wysokopołyskowej płyty. Stolik można obracać pod dowolnym kątem.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoliki RTVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×