Okrągły stolik kawowy do nowoczesnego salonu Actona Cross III

Okrągły stolik kawowy do nowoczesnego salonu Actona Cross III

Actona Cross III okrągły stolik kawowy czarny

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy okrągły stolik kawowy do nowoczesnego salonu Actona Cross III, który ustawiono przed narożnikiem w nowoczesnym stylu. Minimalistyczny stolik kawowy, wykonany z metalu i szkła, doskonale wkomponuje się we wnętrzu w stylu nowoczesnym. Świetnie sprawdzi się również w każdym wnętrzu, szczególnie że blat w kolorze czarnym łatwo dopasuje się do kolorystyki wnętrza.

Okrągły stolik kawowy do nowoczesnego salonu Actona Cross III wykonany został ze szkła w kolorze czarnym. Dzięki temu stolik łatwo jest utrzymać w czystości, gdyż szkło pozwala na łatwe usuwanie zabrudzeń. Jednocześnie połysk czarnego szkła daje wrażenie elegancji i nowoczesności. Nogi stolika wykonane zostały z chromowanego metalu, który świetnie pasuje do blatu. Stolik waży tylko 6 kg, dzięki czemu bez trudu można go przenosić z miejsca na miejsce. Mimo lekkości stolik kawowy jest bardzo solidny i stabilny. Stabilność została zagwarantowana przez dodatkowe wzmocnienia w postaci elementów krzyżujących się u podstawy.

Mimo niewielkich rozmiarów blat, o średnicy 55 cm, pozwala na wygodne postawienie na nim serwisu do kawy, co ułatwia  komfortowe przyjmowanie gości. Stolik posiada wysokość 45 cm, trochę ponad poziom siedziska kanapy czy narożnika. Wysokość ta pozwala na bardzo łatwe sięganie po przedmioty leżące na stoliku. Dziękie temu osoby siedzące na kanapie mogą bez wysiłku odłożyć na stolik gazetę lub odstawić filiżankę kawy.

Producent: Actona
Kategoria: Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×