Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2

Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2

Stolik RTV Panorama 2 Wysoki Połysk

zobacz produkt >

Na zdjęciu można obejrzeć panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2, który stanowi eleganckie i nowoczesne uzupełnienie salonu. Biały panel na wysoki połysk jest zawieszony na ścianie, dzięki czemu zajmuje jak najmniej miejsca w pokoju.Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2 przeznaczony jest do zawieszenia na nim telewizora LCD, LED lub plazmowego. Zmieszczą się na nim telewizory o wymiarach od 32 do 55 cali. Ekran telewizora mocuje się na panelu przy pomocy specjalnego uchwytu.

Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2 zaopatrzony jest w dwie półki z hartowanego szkła, na których można ustawić sprzęt RTV czy położyć pilota do telewizora. Połysk panelu w kolorze białym nadaje wnętrzu wrażenie futurystycznej nowoczesności. Panel najlepiej sprawdzi się we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym. Jednak również we wnętrzu klasycznym będzie wyglądał efektownie i elegancko.

Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2 wykonany został z wysokiej jakości płyty melaminowanej MDF, która została wykończona folią wysokopołyskową. Brzegi panelu zabezpieczono dodatkowo obrzeżem ABS. Dzięki temu panel jest odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.
Panel na telewizor w wysokim połysku Panorama 2 jest umocowany na ścianie przy pomocy kołków rozporowych i posiada zabezpieczenie uniemożliwiające odchylenie się go do przodu. Od tylnej strony znajdują się przepusty w których można wygodnie ukryć kable tak aby nie były widoczne i nie szpeciły pomieszczenia.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoliki RTVWyszukiwania powiązane z tematem:

skrzynia ogrodowa z wysokim oparciem