Parasol ogrodowy Sunline IV 280 używany w ogrodzie

Parasol ogrodowy Sunline IV 280 używany w ogrodzie

Parasol Sunline IV 280 Auto Tilt

zobacz produkt »

Nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek w ogrodzie w letnie popołudnie. Jednak w upalne dni dłuższe siedzenie na słońcu może się okazać męczące i szkodliwe. Parasol ogrodowy Sunline IV 280 to dobra propozycja w takiej sytuacji. Jest szeroki, solidny i dobrze się prezentuje w zestawieniu z meblami ogrodowymi. Można to zobaczyć na zdjęciu przygotowanym przez naszego Klienta.

Widzimy parasol ogrodowy Sinline IV 280 używany w ogrodzie przymocowany do stolika ogrodowego. Wyraźnie widać jak dużą powierzchnię jaką te parasol ogrodowy potrafi zacienić. Nic dziwnego – ma 280 cm średnicy i 2 m wysokości. Materiał, z którego go zrobiono jest wodoodporny, a więc może chronić również przed deszczem. Można go dostosować do potrzeb m.in. dzięki możliwości łamania kija. Parasol może być ustawiony poziomo lub pod skosem, zależnie od sytuacji. Składa się na korbkę, a więc nie ma potrzeby mocowania się z mechanizmem.

Parasol ogrodowy Sunline IV 280 jest przeznaczony do uźytku w ogrodzie, ale może służyć równie dobrze w lokalu posiadającym taras, a nawet (jeśli zabierzemy ze sobą stojak) jako ochrona przed słońcem na plaży.

Producent: Doppler
Kategoria: Parasole ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×