Pojemny domek narzędziowy ustawiony za iglakiem

Pojemny domek narzędziowy ustawiony za iglakiem

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt >

Piękny ogród – kwitnące rabatki, bujnie rosnące krzewy, wypielęgnowane drzewka owocowe. Jednak co zrobić z narzędziami, których do tego używany? Często nie chcąc szpecić otoczenia zalegającymi akcesoriami ogrodniczymi, upychamy je byle jak, aby zniknęły z widoku. Zupełnie niepotrzebnie. Rozwiązaniem jest odpowiednie pomieszczenie, gdzie możemy je przechowywać. Doskonale spełnia tę funkcję pojemny domek narzędziowy ustawiony za iglakiem.

Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, wyposażony w lekko otwierane drzwiczki pomieści wszelkie nasze narzędzia i pomoże we właściwym ich zorganizowaniu. Zabezpieczy je przed wpływem wilgoci i słońca, a niewielki otwór wentylacyjny zapewni cyrkulację powietrza w środku.

Co istotne kolorystyka domku jest delikatna i pastelowa, co sprawia, że nie rzuca się w oczy, a jego lekka konstrukcja pozwala na samodzielne przestawianie go w wybrane miejsce. Stąd możemy tak jak na zdjęciu ustawić go w zacisznym narożniku, aby nie rzucał się w oczy i służył nam tylko jako pomoc w przechowywaniu, a nie główna ozdoba ogrodu.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!