Praktyczne meble biurowe Svenbox w odcieniu calvados

Praktyczne meble biurowe Svenbox w odcieniu calvados
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zdjęcie przedstawia praktyczne meble biurowe Svenbox w odcieniu calvados. Zestaw mebli składa się z biurka svenvox BMO73 i kontenera na kółkach Svenbox KH13. Funkcjonalne biurko sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu, jako wygodne biurko do komputera lub do odrabiania lekcji dla dziecka. Kontener na kółkach z trzema zamykanymi szufladami idealnie mieści się pod biurkiem jako podręczny mebel do przechowywania niezbędnych rzeczy. Oba meble utrzymane są w przyjemnych dla oka ciepłych kolorach. Kontener jest nieco ciemniejszy.

Praktyczne meble biurowe Svenbox w odcieniu calvados posiada blat wykonany z płyty melaminowej z obrzeżem na krawędziach, które zapobiega uszkodzeniu krawędzi blatu. Powierzchnia blatu jest wytrzymała na zadrapania i uszkodzenia, dzięki czemu będzie długo służyć. Blat biurka posiada otwory, przez które można wygodnie przełożyć kable.

Nogi biurka, wykonane z metalu, mają kształt litery L, dzięki czemu łatwo pod nie wsunąć krzesło, nie przeszkadzają przy siadaniu. Praktyczne meble biurowe Svenbox w odcieniu calvados posiada stopki do regulacji wysokości, dzięki czemu mebel można odpowiednio wypoziomować nawet na nierównej powierzchni.

Uzupełnieniem tego biurka może być nieduży kontener na kółkach, w którym schowamy podręczne przedmioty.Kontener posiada trzy solidne szuflady, które gładko wysuwają się na prowadnicach zabezpieczających je przed wypadnięciem.

Producent: Svenbox
Kategoria:
Kontenery i dostawki
Biurka
Biurka biurowe
Biurka proste
Biurka metalowe
Biurka komputeroweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×