Prostokątny stolik kawowy Pixel X

Prostokątny stolik kawowy Pixel X

Stolik Pixel X

zobacz produkt »

Zdjęcie przestawia prostokątny stolik kawowy Pixel X w kolorze białym, który stanowi elegancki element wystroju salonu czy też biura czy poczekalni. Nowoczesny styl stolika o wysokości 25 cm i długości 90 cm pozwala na wygodne wykorzystanie go do postawienie kawy czy herbaty, czy też odłożenia na chwilę dokumentów czy książek. Nowoczesny kształt oraz  błyszczący blat, w kolorze arktycznej bieli, sprawią, że będzie robił eleganckie wrażenie w każdym wnętrzu. Stolik kawowy Pixel X sprawdzi się zarówno w salonie do postawienia przed kanapą, jak również w biurach jako stolik pomocniczy. Biała kolorystyka sprawia, że łatwo go dopasować do każdej aranżacji wnętrza. Jest idealny zarówno do wnętrz urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie.

Prostokątny stolik kawowy Pixel X wsparty jest na podstawie, z obustronnie laminowanej płyty MDF, która jest niewidoczna, co stwarza niepowtarzalny, nowoczesny wygląd stolika, który zdaje się unosić w powietrzu. Grubość blatu, 19 cm, nadaje mu futurystyczny styl.

Blat stolika  kawowego Pixel X został wykonany z wysokopołyskowej płyty akrylowej. Dzięki temu stolik jest łatwy do czyszczenia  i odporny na zarysowania.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×