Przydomowa szklarnia ogrodowa z poliwęglanu do uprawy warzyw

Przydomowa szklarnia ogrodowa z poliwęglanu do uprawy warzyw

Szklarnia z poliwęglanu Agro Standard 3x6x2,1 (18m2)

zobacz produkt »

Na zdjęciu pokazana została przydomowa szklarnia ogrodowa z poliwęglanu do uprawy warzyw, która pozwala na wygodne przedłużenie okresu wegetacji roślin nawet na cały rok. Posiadając tunel z poliwęglanu nie jesteśmy ograniczeni przez pory roku i warunki atmosferyczne. Możemy dzięki niej uprawiać warzywa lub kwiaty niemal cały rok.

Wymiary tunelu 18 m2 pozwalają na uprawę dużej ilości roślin.Tunel jest na tyle wysoki, że umożliwia wygodną pracę w pozycji stojącej. Drzwi umieszczone są po obu stronach tunelu co ułatwia wentylację. Dodatkowo można zamontować boczny wywietrznik. Konstruktorzy szklarni zadbali o odpowiednią cyrkulację powietrza, która zapobiega zbieraniu się wilgoci.

Przydomowa szklarnia ogrodowa z poliwęglanu do uprawy warzyw opiera się na stalowym stelażu, który został przykryty arkuszami poliwęglanu. Dzięki temu rośliny wewnątrz szklarni nie podlegają niekorzystnym wpływom warunków atmosferycznych. Szklarnia wytrzymuje nacisk nawet do 80 km na m2, dlatego też jest odporna na zaleganie śniegu. Jednocześnie ściany szklarni chronią rośliny przed zbyt silnym nasłonecznieniem i silnym wiatrem.Konstrukcja szklarni pozwala na łatwą rozbudowę i powiększenie przestrzeni upraw. Wystarczy dokupić stelaże i arkusze poliwęglanu aby rozbudować szklarnię.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×