Rogówka na taras symetryczna z dużym stołem obiadowym i pufą

Rogówka na taras symetryczna z dużym stołem obiadowym i pufą

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO IX Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiona została rogówka na taras symetryczna z dużym stołem obiadowym i pufą, które ustawiono na ogrodowym tarasie. Komplet mebli z technorattanu daje się łatwo zastosować jako wypoczynkowy kącik w ogrodzie lub na tarasie, gdzie zrelaksujemy się i zjemy posiłek na wolnym powietrzu. Stół posiada odpowiednią wysokość, która pozwoli na komfortowe spożywanie posiłków oraz na rozłożenie zastawy stołowej. 

Rogówka na taras symetryczna z dużym stołem obiadowym i pufą składa się z kilku modułów, które można dowolnie zestawić tworząc narożnik lub sofę lub ustawić osobno jako fotele. Do zestawu dołączono wysoki stół obiadowy z technorattanu w tym samym kolorze. Elementy można połączyć śrubami taby nie rozsunęły się samoistnie podczas siadania na nich.

Meble z technorattanu mają fakturę przypominającą do złudzenia rattanową plecionkę, jednak przewyższają rattan pod względem jakości, trwałości i wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Komplet mebli nie wymaga konserwacji i nie ulega uszkodzeniom nawet pozostawiony na zewnątrz w czasie deszczu lub na zimę.

Wygody dodają szerokie podłokietniki, na których można się oprzeć oraz wygodne i miękkie poduchy w pasującym kolorze. Poduchy wyłożone zostały na siedziskach i oparciach. Zostały uszyte z doskonałej jakości materiałów, które są miękkie i przyjemne w dotyku. Impregnacja materiału sprawia, że rozlany napój lub krople deszcz można łatwo usunąć ściereczką.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe