Rozkładana huśtawka ogrodowa w uroczym ogrodzie

Rozkładana huśtawka ogrodowa w uroczym ogrodzie

Rozkładana huśtawka ogrodowa brązowa GGMI

zobacz produkt »

Rozkładana huśtawka ogrodowa w uroczym ogrodzie, uwieczniona na kolejnym zdjęciu, nadesłanym przez naszego Klienta, to pokaz kunsztu, z jakim właściciel wkomponował odpowiedni mebel w niezwykłą przestrzeń ogrodu. Piękne zdjęcie huśtawki na tle bajecznej przestrzeni, pośród bujnej roślinności, na podstawie z kamiennego dywanu, w wieczornej scenerii i blasku magicznej kulistej lampy, to istna uczta dla oglądającego.

Ta unikatowa huśtawka GGMI, wykonana została z trwałej, odpornej na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, specjalistycznej tkaniny textiline, z której zrobiono siedzisko i daszek oraz solidnego stelażu ze stalowych rurek. Elementem, który nadaje huśtawce unikalną formę, są fantazyjne podparcia dla rąk, podłokietniki oraz ażurowe łuki, wkomponowane w stelaż z boku i nad daszkiem.

Brązowa tkanina siedziska i daszku oraz jasny, o niepowtarzalnym kształcie, jasny stelaż, dają wrażenie jakby huśtawka przenosiła nas w krainę baśni. Niepowtarzalna forma, najlepsza jakość i atrakcyjna cena, to kolejne z wielu atutów, jakimi cechuje się ten produkt. Pragnąc urządzić niecodzienny ogród z pięknymi meblami, warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

Kategoria: Huśtawki ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×