Rozkładana kanapa do pokoju w nowoczesnym wzornictwie Actona Faith

Rozkładana kanapa do pokoju w nowoczesnym wzornictwie Actona Faith

Actona Faith nowoczesna sofa rozkładana ciemnoszara

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy rozkładaną kanapę do pokoju w nowoczesnym wzornictwie Actona Faith, która doskonale sprawdzi się w pokoju urządzonym w stylu nowoczesnym. Rozkładana kanapa  o nowoczesnym wzornictwie utrzymana w kolorze ciemnoszarym pasuje do każdego rodzaju i wystroju wnętrza oraz znajdzie zastosowanie zarówno w sypialni, salonie jak i w pokoju młodzieżowym. Pokrycie kanapy wykonane zostało z wysokiej jakości tkaniny w kolorze ciemnoszarym, zaś siedzisko i oparcie posiadają przeszycia, które nadają kanapie nowoczesny wygląd.

Rozkładana kanapa do pokoju w nowoczesnym wzornictwie Actona Faith posiada bardzo nowoczesny i wygodny sposób składania i rozkładania. Aby rozłożyć kanapę do spania należy unieść siedzisko tak aby oparcie znalazło się w pozycji poziomej. Następnie należy przycisnąć siedzisko tak aby usłyszeć charakterystyczny klik. W tym momencie możemy opuścić siedzisko aby uzyskać równą powierzchnię do spania. Sofa pozwala również na ustawienie pozycji półleżącej, w której oparcie ustawione jest pod kątem umożliwiającym wygodne ułożenie się.
Actona Faith nowoczesna sofa rozkładana ciemnoszara jest na tyle obszerna, że pozwala na wygodny sen. Wysokie oparcie umożliwia wygodne siedzenie w czasie oglądania telewizji lub czytania.

Producent: Actona
Kategoria:
Kanapy, sofy
Wersalki
Szare sofyZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×