Rozkładana ława Indiana w eleganckim salonie

Rozkładana ława Indiana w eleganckim salonie

Ława rozkładana Indiana

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawionym przez Klienta widzimy rozkładaną ławę Indiana w eleganckim salonie. Za ławą znajduje się wygodna kanapa. Wszystko jest rozświetlone światłem słonecznym. Ciemna barwa ławy została skontrastowana z jasną sofą i dywanem w kolorze beżowym.

Mebel jest bardzo funkcjonalny dzięki wielozadaniowości. W podstawowej wersji jest ławą o wymiarach 110x70 cm o wysokości 60 cm. Po rozłożeniu zajmuje 160 cm wzdłuż. Dopasowany do wymiarów foteli i kanap może się przydać podczas wizyty gości lub w przypadku rodzinnego spotkania. Rozkładana ława Indiana jednocześnie spełni swoją rolę mebla salonowego. Elegancki, prosty design dobrze komponuje się z różnego rodzaju wnętrzami. Świetnie sprawdza się w wystroju klasycznym jak i nowoczesnym. Praktyczna półeczka pod blatem może służyć do odkładania gazet, pilotów do sprzętu multimedialnego i innych tego typu przedmiotów przydatnych w salonie.

Blat rozkładanej ławy Indiana został wykonany z dwóch sklejonych płyt laminowanych, których łączna grubość wynosi 36 cm. To solidny mebel na długie lata. Jest też łatwy do czyszczenia i konserwacji. Powierzchnia nie gromadzi łatwo kurzu i nie jest podatna na zarysowania.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria: Ławy do salonuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×