Rozkładany stół do salonu wysoki połysk Hubertus

Rozkładany stół do salonu wysoki połysk Hubertus

Stół Victoria wysoki połysk - biały-czarny-biały

zobacz produkt »

Rozkładany Stół Victoria wysoki połysk Hubertus to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą urządzić strefę jadalnianą w nowoczesnym, luksusowym stylu. Stół Victoria wyróżnia się designerską podstawką w kształcie litery “V”, nawiązującą do nazwy stołu, która nie tylko wpływa na jego niebanalny wygląd, ale także zapewnia doskonałą stabilność, dzięki zastosowaniu podstawy przy podłożu. Konstrukcja stołu wykonana jest z płyty MDF. Wysokiej jakości wykończenie powierzchni na wysoki połysk oferuje większą odporność na zarysowania i działanie promieniowanie UV.

Stół Victoria producenta Hubertus posiada synchroniczny mechanizm rozkładania za pomocą kulowych prowadnic. W zestawie są dwie wkładki do jego przedłużenia, każda o szerokości 48 cm. Po włożeniu jednej wkładki stół przedłuża się do 208 cm, natomiast z dwoma wkładkami do długości 256 cm. Wysuwanie jednej z części powoduje automatyczne wysunięcie się również drugiej części w tej samej odległości, co w znacznym stopniu wpływa na lekkość rozkładania stołu. Odpowiednia szerokość blatu umożliwia wygodne ułożenie wszystkich potraw i talerzy.

Rozkładany stół do salonu wysoki połysk Hubertus rewelacyjnie odnajduje się w eleganckim wnętrzu, podkreślając jego estetykę, a jednocześnie tworząc komfortowe warunki do spożywaniu posiłku czy dłuższych rozmów. W prezentowanej aranżacji widać inspiracje biznesowym stylem, który został idealnie przekształcony na potrzeby domowników. Biały blat odbijający światło znakomicie kontrastuje z resztą wyposażenia w ciemnym kolorze. Błyszczące, srebrne elementy nawiązują do połyskującej powierzchni stołu. Wszystko to dało nowoczesną, szykowną i spójną aranżację.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Stoły do jadalni
Stoły do salonu
Stoły do salonu nowoczesne
Stoły do salonu rozkładaneZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×