Schowek na zimne napoje barek do ogrodu Keter Rattan Cool Bar

Schowek na zimne napoje barek do ogrodu Keter Rattan Cool Bar

Barek ogrodowy brązowy PACIFIC Rattan Cool Bar brązowy

zobacz produkt >

Na zdjęciu widzimy schowek na zimne napoje barek do ogrodu Keter Rattan Cool Bar, wykonany z technorattanu w kolorze brązowym. Technorattanowy barek doskonale pasuje do używanych w ogrodzie mebli technorattanowych, a jego ciemno brązowy kolor daje się łatwo dopasować do mebli i wystroju tarasu.  Barek ogrodowy brązowy PACIFIC Rattan Cool Bar znajduje zastosowanie do chłodzenia napojów w czasie upalnego lata oraz jako stolik podręczny, do którego sięgniemy po napój. Doskonale sprawdzi się w czasie przyjęć w ogrodzie czy podczas grilla, kiedy to  w pojemniku barku wypełnionym lodem przechowamy napoje tak aby zachowały zimną temperaturę. Podstawa stolika ma pojemność 30 litrów i schłodzimy tam w lodzie kilka butelek. Gdy lód się rozpuści wylejemy wodę przez otwór w dnie.

Barek ogrodowy w pozycji zamkniętej ma wysokość 57,5 cm dzięki czemu otrzymujemy wygodny mały stolik, który postawimy obok fotela. Natomiast stolik w pozycji otwartej ma wysokośc blatu 83,5 cm, co pozwala na wygodne korzystanie z niego przez osoby stojące i siedzące. 

Schowek na zimne napoje barek do ogrodu Keter Rattan Cool Bar wykonany jest z tworzywa sztucznego, które przypomina rattan. Jest lekki i łatwy do przenoszenia. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne sprawia, że stolik nie ulegnie odbarwieniu i nie straci walorów estetycznych nawet pozostawiony na zewnątrz na cały rok.

Producent: Keter
Kategoria:
Barki ogrodowe
Meble kempingowe