Składane stoły konferencyjne 120x80 cm

Składane stoły konferencyjne 120x80 cm

Stół konferencyjny składany 120x80 cm

zobacz produkt »

Na zdjęciu zaprezentowany został wygodny sposób wyposażenia sali konferencyjnej dzięki składanym stołom konferencyjnym 120x80 cm. Składane stoły konferencyjne 120x80 cm obejmują stoły prostokątne oraz mniejszy stolik kwadratowy. Dzięki takim wymiarom stołów jest możliwa praktycznie każda kombinacja ustawienia stołu konferencyjnego w zależności od rodzaju spotkania i ilości zasiadających za stołem osób. 

Składane stoły konferencyjne 120x80 cm posiadają blaty w kolorze szarym, który pasuje do każdego wystroju wnętrza. Blat wykonany z płyty melaminowanej posiada dodatkowo zabezpieczone obrzeża, które zostały oklejone taśmą PCV. Dzięki czemu są obrzeża stołów są odporne na uszkodzenia i nie ulegają wyszczerbieniom.
Nogi z metalowych rur w postaci przypory, zostały umieszczone przy dłuższych rogach stołu. Są bardzo wygodne, gdyż pozostawiają pod powierzchnią stołu dużo miejsca nie utrudniając wsuwania krzeseł. Stoły można składać. Przy czym blat łączy się z nogą przy pomocy solidnej podpory, która zapobiega samoistnemu rozłożeniu się stołu.  Podczas przechowywania nie zabierają dużo miejsca, gdyż można je ułożyć jeden na drugim.

Kategoria:
Stoły konferencyjne
Stoły składaneZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×