Skrzynia na poduszki ogrodowe Keter Rockwood Box

Skrzynia na poduszki ogrodowe Keter Rockwood Box

Skrzynia na taras Rockwood Box 570L

zobacz produkt »

Ogrody są po to, żeby w nich przebywać, oddychać świeżym powietrzem i podziwiać kunszt ogrodniczy gospodarzy. Dlatego tak chętnie ustawiamy meble ogrodowe z dopasowanymi poduszkami. Jednak deszcz czy śnieg mogą zniszczyć materiał. Dlatego przydatna okazuje się skrzynia na poduszki ogrodowe Keter Rockwood Box. W aranżacji przygotowanej przez Klienta widzimy skrzynię otwartą, mamy okazję zajrzeć do środka i ocenić jej pojemność.

Ten pojemny mebel dobrze chroni poduszki przez działaniem warunków pogodowych, a jednocześnie jest przewiewny co zapobiega powstawaniu pleśni i grzyba. Wnętrze dobrze zabezpiecza przed dostaniem się wody do materiałów wewnątrz. Skrzynia na poduszki ogrodowe Keter ma 390 l pojemności i można w niej przechowywać przedmioty ważące łącznie do 50 kg. Można tu chować oprócz poduszek zabawki używane na świeżym powietrzu, ulubione magazyny czy podpałkę do grilla.

Materiał, z którego wykonano skrzynię na poduszki ogrodowe jest bardzo wytrzymały. Co ciekawe – został wykonany częściowo z surowców pochodzących z recyklingu. Jest to więc nie tylko produkt trwały i przydatny, ale też ekologiczny.

Producent: Keter
Kategoria: Skrzynie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×