Skrzynia na taras Sherwood Box grafitowa

Skrzynia na taras Sherwood Box grafitowa

Sherwood Box skrzynia ogrodowa 270L grafitowy

zobacz produkt >

Skrzynia na taras Sherwood Box grafitowa pozwala na przechowywanie dowolnych rzeczy. Została wykonana z polipropylenu, dzięki czemu doskonale imituje drewno i pasuje do naturalnych dodatków. Materiał jest odporny na wodę, działanie promieni UV, wahania temperatur i inne szkodliwe warunki atmosferyczne. Skrzynia może być przechowywana na zewnątrz budynku, bez obaw o złuszczenie farby.
Skrzynia Sherwood Box powstała z tworzywa w części pozyskanego z recyklingu i nie wymaga konserwacji. Do jej wyczyszczenia wystarczy wilgotna szmatka z niewielką ilością łagodnego środka myjącego.

Skrzynia na taras została wyposażona w zamek z miejscem na kłódkę, trzeba ją jednak dokupić oddzielnie. Sherwood Box posiada też wygodne uchwyty z kółkami, co pozwala na przenoszenie jej wraz z zawartością.
Szczelnie zamykane wieko chroni przed wilgocią i zapewnia dobrą wentylację. Za sprawą swej konstrukcji skrzynia jest w stanie wytrzymać obciążenie sięgające 200 kg. Jest też trwała, co czyni z niej dobrą inwestycję na długie lata.

Producent: Keter
Kategoria: Skrzynie ogrodowe