Skrzynia ogrodowa z tworzywa sztucznego Capri Curver

Skrzynia ogrodowa z tworzywa sztucznego Capri Curver

Skrzynia na taras Corfu Capri Technorattan Style grafitowa 302L

zobacz produkt >

Skrzynia ogrodowa z tworzywa stzucznego Capri Curver, którą prezentujemy na zdjęciu, to bardzo funkcjonalny produkt. Jej pojemność to 302 litry, które możemy dowolnie przeznaczyć na to, co chcemy przechowywać. Zmieszczą się w niej ogrodowe zabawki dla dzieci, narzędzia, czy przybory potrzebne do plewienia.

Skrzynia ta doskonale komponuje się ze wszystkimi meblami ogrodowymi marki Curver, ma bardzo wyszukany wygląd, przez co wizualnie wzbogaca nasze otoczenie. Doskonale nadaje się na taras, balkon, altanę, czy do ogrodu, ale również do domu. Idealnie wtapia się w otoczenie i nie przykuwa niepotrzebnie wzroku. Jest niezwykle lekka, posiada uchwyty i kółka, przez co przenoszenie lub przemieszczanie jej za pomocą kółek jest bezproblemowe, nawet z zapełnionym wnętrzem.

Szczelna powłoka sprawia, że nie dostanie się do środka piach, pył i woda, a nasz sprzęt jest w środku bezpieczny. Materiał jest odporny na wyblaknięcie, a możliwość zamontowania kłódki daje nam możliwość bezpiecznego przechowywania zawartości. Skrzyni nie trzeba impregnować ani malować.

Producent: Curver
Kategoria: Skrzynie ogrodowe