Skrzynia plastikowa używana jako schowek na basenie

Skrzynia plastikowa używana jako schowek na basenie

Skrzynia ogrodowa Keter Novel Storage Box 340L

zobacz produkt >

Kiedy mówimy o meblach przydatnych na basenie zwykle mamy na myśli szafki na ubrania i sprzęt, ale na zdjęciu przedstawionym przez Klienta widzimy ciekawe zastosowanie dla plastikowej skrzyni używanej jako schowek na basenie. 

Skrzynia jest zrobiona z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Specjalne otwory pod miejscami uchwytu zapewniają wentylację, dzięki temu mamy pewność, że przechowywane w niej przedmioty nie zajdą pleśnią ani grzybem. Jednocześnie szczelne wieko chroni przed dostaniem się wody z góry. Dlatego skrzynia plastikowa jest dobrym meblem nie tylko sprawdzającym się na basenie, ale również w ogrodzie, na balkonie i tarasie. To również świetny mebel do dziecięcego pokoju. Zwłaszcza dobrze nadaje się do przechowywania dużych zabawek lub pościeli i może być dodatkowym meblem do siedzenia.

Pojemność plastikowej skrzyni jest jej dodatkowym atutem. Można tu schować naprawdę dużo zabawek lub pomocy dydaktycznych, a także podstawowego sprzętu nurkowego – zależnie od potrzeby. To pojemny, praktyczny i dobrze ustawny mebel o uniwersalnym zastosowaniu.

Producent: Keter
Kategoria:
Skrzynie ogrodowe
Meble balkonowe