Sofa na taras Keter Provence używana w lokalu

Sofa na taras Keter Provence używana w lokalu

Keter Provence grafitowy - narożnik na taras

zobacz produkt >

Na zdjęciu pokazana została sofa na taras Keter Provence używana w lokalu, gdyż dobrze sprawdzi się ona zarówno w mieszkaniu prywatnym, na tarasie, w ogrodzie jak i w pomieszczeniu użyteczności publicznej. Tego rodzaju meble ogrodowe doskonale sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, lecz także na tarasie, balkonie czy na ganku. Sofa na taras stanowi zestaw modułowy, który można dowolnie zestawiać aby zbudować narożnik lub kanapę, na których może zasiąść do 5 osób. Moduły warto również ustawiać osobno jako wygodne fotele. Łącząc trzy moduły można utworzyć sofę z dwoma podłokietnikami. Zaś dwa moduły utworzą sofę z jednym podłokietnikiem. Moduły można łączyć przy pomocy śrubek, które można łatwo wykręcić i ustawić zestaw inaczej, według własnego uznania.

W zestawie znajduje się również wygodny stolik podręczny. Całość utrzymana jest w kolorach grafitowych, dzięki czemu narożnik będzie pasował do każdego wystroju wnętrza i różnej kolorystyki. Można też ożywić go kolorowymi poduszkami.

Sofa na taras Keter Provence używana w lokaluwykonana została metodą wtryskową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.Sofa na taras wykonana została w taki sposób, że przypomina do złudzenia naturalny rattan. Zestaw jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, dlatego też może pozostawać na nie zadaszonym tarasie lub w ogrodzie przez cały rok, bez konieczności wnoszenia mebli do pomieszczenia przed deszczem. Zestaw może stać na dworze przez cały rok i nie ma konieczności chowania go na zimę. Dzięki zabezpieczeniom przed promieniowaniem UV sofa nie wypłowieje na słońcu. Sofa na taras jest wodoodporna i można ją czyścić przy pomocy łagodnego środka czyszczącego.

Producent: Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonowe