Sofa ogrodowa technorattan modułowa w modnym popielatym kolorze

Sofa ogrodowa technorattan modułowa w modnym popielatym kolorze

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Ice Grey

zobacz produkt »

Zdjęcie obrazuje, jak dysponując nawet niewielką ilością dostępnej przestrzeni, można ją wykorzystać do maksimum i stworzyć w niej strefę wypoczynku. Nasz Klient na swój balkon zdecydował się wybrać sofę ogrodową w modnym, popielatym kolorze Farlito V Ashen & Ice Grey, której design nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni. W skład tego wyjątkowego kompletu wchodzi również stolik kawowy z blatem z szyby hartowanej oraz miękkie i sprężyste poduszki siedziskowe i oparciowe. Przestrzeń widoczna na zdjęciu z pewnością spełnia swoje zadanie i tworzy miejsce, w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, przeczytać ulubioną książkę, uciąć sobie drzemkę czy przyjąć gości.

Wśród mebli ogrodowych Farlito Klient umieścił wiele ciekawych elementów. Doniczki z zielonymi kwiatami, wiklinowa ozdoba na stoliku, dodatkowe poduszki w pastelowych kolorach - wszystko to tworzy całość spójną i oryginalną, której nie można odmówić klasy. Kompozycja ta wykorzystuje możliwości, jakie daje dostępna ilość przestrzeni, a jednocześnie jest atrakcyjna wizualnie i zgodna z najnowszymi trendami.

Sofa ogrodowa technorattan modułowa w modnym popielatym kolorze posiada stonowaną kolorystykę oraz uniwersalną formę, dzięki czemu za jego pomocą można stworzyć różnorodne aranżacje, dostosowane do naszego indywidualnego gustu. Wybarwienie mebli bardzo dobrze komponuje się z pastelowymi odcieniami poduszek, a wszystkie pozostałe elementy dekoracyjne wprowadzone przez Klienta, tworzą spójną i wyjątkową przestrzeń, w której chętnie spędza się długie godziny. Plecionka technorattanowa, z której wykonano komplet Farlito cechuje się znakomitymi właściwościami, które sprawiają, że meble mogą stać na balkonie przez cały rok, a Klient nie będzie miał problemu ze znalezieniem miejsca na ich przechowywanie przez okres zimowy. Materiał ten jest bowiem odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV czy różnice temperatur. Właściciel nie musi się martwić również wtedy, kiedy na meblach pojawią się pozornie kłopotliwe zabrudzenia, gdyż z pewnością będzie można je usunąć za pomocą wody i łagodnego środka myjącego.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble balkonowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×