Sofa technorattan Corfu ozdobiona uroczą ogrodową aranżacją

Sofa technorattan Corfu ozdobiona uroczą ogrodową aranżacją

Sofa ogrodowa Corfu Love Seat Max - grafitowa

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiona została sofa technorattan Corfu ozdobiona uroczą ogrodową aranżacją. Sofa stanowi doskonałe rozwiązanie do umeblowania balkonu lub tarasu. Wykonana została w kolorze grafitowym, który będzie pasował do każdego rodzaju aranżacji wnętrza. Można ją dodatkowo udekorować kolorowymi poduszkami jak przedstawiono na zdjęciu.

Sofa technorattan Corfu ozdobiona uroczą ogrodową aranżacją posiada dużą szerokość 182 cm dzięki czemu może na niej wygodnie siedzieć 3 osoby. Ta wielkość sofy pozwala również wyciągnąć się na niej i odbyć drzemkę w ogrodzie lub poczytać książkę na łonie przyrody. Sofa jest na tyle lekka, że można ją z łatwością przenieść z balkonu w uroczy zakątek ogrodu. Sofy ani poduszek nie trzeba wnosić do pomieszczenia przed deszczem, gdyż została wykonana z materiału odpornego na działanie promieni UV, deszczu i temperatur.

Sofa technorattan Corfu ozdobiona uroczą ogrodową aranżacją została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego formowanego metodą wtryskową. Faktura przypomina prawdziwy rattan i sofa prezentuje się bardzo estetycznie zarówno na tarasie jak i w salonie. Podobieństwo do prawdziwego rattanu jest tak duże, że dopiero przy bliższym przyjrzeniu się można się zorientować, że pokrycie mebla tylko naśladuje rattan.  Ponadto materiał z którego wykonano sofę jest wytrzymały i trwały i długo zachowa swój wygląd nie płowiejąc na słońcu i nie odbarwiając się.Sofa technorattan Corfu wspiera się na nóżkach, które pozwalają równo ustawić ją także na gruncie tak aby nie zapadała się i nie chybotała w ogrodzie.Sofa technorattan Corfu została tak wyprofilowana, że siedzi i leży się na niej bardzo wygodnie. Ma oparcie dobrze dopasowane do pleców, szerokie podłokietniki i płaskie poduszki na siedzisku. Poduszki są impregnowane i odporne na wodę. Silny deszcz przemoczy je, jednak po wyschnięciu będą jak nowe.

Producent: Curver
Kategoria:
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe
Meble ogrodowe plastikowe