Sofa technorattan używana na eleganckim tarasie

Sofa technorattan używana na eleganckim tarasie

Nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO VIII Brown Elite & Ecru

zobacz produkt »

Meble technorattanowe to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na cieszenie się meblami ogrodowymi bez konieczności przeprowadzania konserwacji. Sofa technorattan używana na eleganckim tarasie Ligurito VIII to najwyższej jakości produkt, który swoim wyglądem bardzo mocno przypomina naturalny rattan, jednak posiada znacznie lepsze parametry techniczne.

Plecionka ta wykorzystuje dwa rodzaje szczotkowanych wiązek w kolorze jaśniejszym i ciemniejszym, przez co jest do złudzenia podobna do materiału naturalnego. Tu jednak podobieństwa się kończą, ponieważ materiał sztuczny cechuje się dużo lepszą odpornością na promieniowanie ultrafioletowe, a także wszelkie opady atmosferyczne. Co więcej nie trzeba go konserwować, ani też nie sprawia problemów przy czyszczeniu.

Ligurito VIII Brown Elite & Ecru składa się z 7 elementów modułowych, które mogą stanowić całość lub też zostać podzielone wedle uznania użytkownika. Jeden z naszych klientów umieścił zakupiony przez siebie zestaw na tarasie budując z niego narożnik i leżankę. Połączenie brązu i ecru świetnie pasuje w tej aranżacji do pozostałych elementów tarasu.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×