Stół do jadalni duży rozkładany w świątecznie przystrojonym salonie

Stół do jadalni duży rozkładany w świątecznie przystrojonym salonie

Stół Victoria wysoki połysk - czarny-biały-czarny

zobacz produkt >

Jeśli mamy już dość tradycyjnych rozwiązań i pragniemy urządzić nasze wnętrze w nowoczesnym stylu, powinniśmy zwrócić uwagę na ten niezwykły stół do jadalni duży rozkładany w świątecznie przystrojonym salonie. Nowoczesny stół Victoria o wysokim połysku nada naszemu pomieszczeniu niepowtarzalny, modernistyczny wygląd. Może także stać się jego główną i najważniejszą ozdobą. Projektanci zadbali tu o każdy detal.

Stół nie posiada tradycyjnych nóg, ich funkcje pełni pierwsza litera nazwy - „V” utrzymująca solidny blat na wysoki połysk. Blat, który został pokryty materiałem w technologii AM 1800 TopX Hardcoat, zapewni nam niezwykłą trwałość i odporność na uszkodzenia i matowienie i pozwoli cieszyć się pełnią jego eleganckiego wyglądu przez długi czas.

Stół Victoria jest rozkładany za pomocą lekko działającego mechanizmu. Możemy zwiększyć jego długość nawet do 265 cm, stąd jest to idealny mebel do przestronnego salonu. Pozwoli nam na usadzenie przy nim dużej ilości gości, a jego wyjątkowy, nowoczesny wygląd nie pozostanie niezauważony przez nikogo. To stół dla odważnych osób poszukujących niebanalnych rozwiązań.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoły do jadalni