Stół do jadalni rozkładany w eleganckiej aranżacji

Stół do jadalni rozkładany w eleganckiej aranżacji

Stół Xenon wysoki połysk - brązowy-dąb-farro-brązowy

zobacz produkt >

W jadalni oprócz jedzenia, najważniejszy jest również sposób podania posiłku. Im bardziej elegancki stół, tym milej przy jedzeniu. Stare porzekadło mówi, że jemy również oczami, dlatego aby wszystkie nasze zmysły zostały zaspokojone w 100 %, najlepiej wybrać elegancki stół Xenon wysoki połysk. Ustawiony w bliskiej odległości okna, nie tylko w świetle dziennym prezentuje się ekskluzywnie. Również wieczorne chwile spędzone w towarzystwie rodziny lub przyjaciół przy stole renomowanej firmy Hubertus będą niezapomnianymi momentami.
Stół Xenon utrzymany w kolorystyce brązu doskonale komponuje się z jasnym obrusem w otoczeniu świec i zieleni.  Dodatkowo sześć tapicerowanych krzeseł, utrzymanych w ciemnej kolorystyce nada naszemu stołowy wyjątkowego wyglądu.

Jasna glazura ecru i ciemna terakota idealnie komponują się z wyjątkowym stołem Xenon wysoki połysk. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymamy spójny i harmonijny wygląd każdej jadalni z otwartą kuchnią, dzięki czemu nie tylko gotowanie, ale również jedzenie będzie niezapomnianą przygodą.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoły do jadalni