Stół i krzesła technorattan na zadaszonym tarasie przydomowym

Stół i krzesła technorattan na zadaszonym tarasie przydomowym

Fiesta/Venecja 6+1 Brown technorattanowy zestaw obiadowy

zobacz produkt »

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta widzimy zadaszony, przydomowy taras, w którym swoje miejsce znalazły zakupione w naszym sklepie stół i krzesła technorattan na zadaszonym tarasie przydomowym. Komplet ten posiada wysoki stół z zestawie, co daje możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu czy też przyjmowania przy nim gości podczas grilla czy biesiadowania. Zapewnia on miejsce do siedzenia aż dla sześciu osób i znakomicie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Te wysokiej jakości meble nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego, a z racji swoich właściwości, z pewnością posłużą właścicielowi przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd.

Aranżacja, którą stworzył nasz Klient jest bardzo udana. Meble ogrodowe Fiesta/Venecja 6+1 Brown zostały w niej umieszczone na przydomowym tarasie, w otoczeniu zieleni, pod dachem, który stworzy cień chroniący przed intensywnymi promieniami słońca. Meble posiadają uniwersalny kształt oraz stonowaną kolorystykę, co stanowi ich duży atut i sprawia, że gdziekolwiek je umieścimy, staną się integralnym elementem całej kompozycji. Technorattanowy zestaw w tym wydaniu prezentuje się naprawdę dobrze. Plecionka posiada atrakcyjny wzór, na blacie stołu znajduje się efektowna szyba hartowana, przez którą widać technorattanowy wyplot, a krzesła posiadają ciekawy kształt. Poza nieodpartym urokiem wizualnym, meble te są równocześnie funkcjonalne i praktyczne.

Stół i krzesła technorattan na zadaszonym tarasie przydomowym mogą stać na dworze naszego Klienta nawet przez cały rok, gdyż są odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych i promieniowanie UV. Jeśli właściciel zdecyduje się jednak na ich przechowywanie podczas intensywnego mrozu czy opadów śniegu - nie przysporzy mu to problemów, gdyż krzesła można sztaplować. Meble nie wymagają konserwacji i pomagają zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym wypadku Klient musiałby wydać na specjalistyczne środki chemiczne i pielęgnacyjne. Co istotne - ich codzienne użytkowanie jest komfortowe i bezproblemowe. Oparcia krzeseł są wysokie, podłokietniki szerokie, a siedziska wygodne, dzięki czemu Klient nie odczuje dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego korzystania z nich. Meble łatwo utrzymać w czystości, gdyż do ich umycia wystarczy woda, za pomocą której można usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Zestaw mebli ogrodowych Fiesta/Venecja 6+1 Brown umieszczony na przydomowym tarasie będzie spełniał swoje funkcje przez wiele lat, nie straci koloru i kształtu, będzie cieszył oczy, a przy okazji stworzy przestrzeń, którą można wykorzystać podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×