Stół i krzesła z technorattanu Fiesta/Venecja 6+1 na tarasie

Stół i krzesła z technorattanu Fiesta/Venecja 6+1 na tarasie

Fiesta/Venecja 6+1 Brown technorattanowy zestaw obiadowy

zobacz produkt »

Na zdjęciu, które przesłał Klient naszego sklepu widzimy udaną aranżację przydomowego tarasu, na którym swoje miejsce znalazł stół i krzesła z technorattanu Fiesta/Venecja 6+1 na tarasie. Komplet ten to komplet obiadowy, który umożliwia zjedzenie ciepłego posiłku na świeżym powietrzu aż sześciu osobom jednocześnie. Przy komfortowych meblach właściciel będzie mógł również zorganizować grilla czy też niewielkie przyjęcie dla przyjaciół. Przestrzeń tarasu została zaaranżowana w sposób przemyślany, dzięki czemu nie tylko ładnie się prezentuje, ale również będzie spełniała szereg funkcji użytkowych.

Stół i krzesła z technorattanu Fiesta/Venecja 6+1 na tarasie w aranżacji Klienta zestawione zostały z barwami ziemi oraz wszechobecną zielenią. Znakomicie odnajdują się one w takim otoczeniu, gdyż posiadają uniwersalną, brązową kolorystykę, która fantastycznie łączy się z pozostałymi elementem kompozycji. Ich uniwersalny kształt i ciekawe wzornictwo wpisują się w koncepcję całej przestrzeni. Na uwagę zasługuje stół będący nieodłącznym elementem zestawu Fiesta/Venecja 6+1 Brown, który posiada atrakcyjny wizualnie blat wykonany z szyby hartowanej, przez którą widoczny jest atrakcyjny wyplot plecionki technorattanowej. Rozwiązanie to podnosi walory estetyczne kompletu i dodaje mu elegancji.

Wysokiej jakości meble ogrodowe Fiesta/Venecja 6+1 Brown w kolorze brązowym wykonane zostały z technorattanu, który jest materiałem odpornym na działanie zmiennych warunków pogodowych oraz promieniowanie UV. Wykazuje jednocześnie znaczną odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu komplet jest całoroczny. W praktyce oznacza to tyle, że może stać na tarasie Klienta przez cały rok, bez obawy o to, że straci swój pierwotny wygląd. Meble oparte są na stelażu stalowym, który nie ulega korozji i dobrze radzi sobie z niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki tym właściwościom zestaw Fiesta/Venecja 6+1 Brown nie wymaga konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych do jego pielęgnacji, co pozwoli właścicielowi zaoszczędzić pieniądze. Komplet niezwykle łatwo utrzymać w czystości, gdyż do jego czyszczenia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący. Niesie on ze sobą jednocześnie wysoki komfort użytkowania dzięki temu, że posiada odpowiednio wyprofilowane oparcia krzeseł, szerokie podłokietniki czy wygodne siedziska. Co istotne - krzesła są sztaplowane, co sprawia, że nie zajmą dużo miejsca podczas ich ewentualnego przechowywania przez okres zimowy.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×