Stół kuchenny rozsuwany Luizjana widok z góry

Stół kuchenny rozsuwany Luizjana widok z góry

Stół rozsuwany Luizjana

zobacz produkt >

Mebel, który może rozwiązać wiele problemów – zwłaszcza jeżeli często zapraszamy gości. Stół kuchenny rozsuwany Luizjana został ujęty przez Klienta z góry. Dzięki temu mamy możliwość przyjrzeć się powierzchni blatu. Jest to płyta laminowana o grubości 36 cm.

Stół Luizjana przed rozsunięciem mierzy 110 cm, po rozstawieniu 160cm. Mebel ma 70 cm szerokości i 76 cm wysokości. Mieści się więc w standardzie tego typu stołów. Sam proces rozsuwania został ułatwiony dzięki umieszczeniu płyt na prowadnicach synchronicznych. Kształt mebla jest bardzo klasyczny co gwarantuje jego stabilność oraz możliwość usadzenia przy nim jak największej liczby osób. To ustawny, elegancki i funkcjonalny mebel.

Stół rozsuwany Luizjana może służyć zarówno w kuchni, gdzie będzie z pewnością doskonałym blatem do jedzenia i przygotowania potraw, jak też w jadalni.Laminowana powierzchnia płyty stołowej jest łatwa do czyszczenia i ma przyjemny, matowy kolor. Rozsuwany stół Luizjana może być elementem wystroju wnętrza zarówno bez nakrycia jak i po nakryciu obrusem. Ten mebel to świetna propozycja dla osób, które lubią urządzać mieszkanie w sposób funkcjonalny, nie rezygnując z elegancji.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria:
Stoły do jadalni
Stoły kuchenne
Stoły kuchenne drewniane
Stoły kuchenne rozkładane