Stół w wysokim połysku Pianosa w eleganckiej kuchni

Stół w wysokim połysku Pianosa w eleganckiej kuchni

Stół Pianosa

zobacz produkt »

W aranżacji kuchni Klienta naszego sklepu swoje miejsce znalazł stół w wysokim połysku Pianosa w eleganckiej kuchni. Kuchnia widoczna na zdjęciu jest bardzo nowoczesna i elegancka, z powodzeniem mogłaby znaleźć się w katalogach wnętrzarskich. Każdy z elementów tej kompozycji jest spójny i pasuje do pozostałych. Wnętrze jest designerskie i pełne klasy i stylu. Czerń i biel, które są tu kolorami zdecydowanie dominującymi, znakomicie ze sobą grają. Stół znajdujący się w naszej ofercie stał się dopełnieniem całej kompozycji oraz miejscem, przy którym cała rodzina będzie mogła spożywać posiłki i cieszyć się swoim towarzystwem. Poza tym, że bardzo dobrze prezentuje się on od strony wizualnej, pełni również wiele funkcji użytkowych i jest praktyczny.

Stół w wysokim połysku Pianosa w eleganckiej kuchni jest oryginalnym meblem, posiadającym moc tworzenia niepowtarzalnego wyglądu całego pomieszczenia. Jego największą zaletą jest jedna noga, która stanowi podstawę. Posiada ona elegancki cokolik, stabilizujący całą konstrukcję.

Dwie wkładki po 50 cm szerokości każda są dość obszerne, zaś ich wykończenie w wysokim połysku wymaga od nas troskliwości, aby nie uszkodzi ich powierzchni niefortunnym uderzeniem. Noga stołu jest również miejscem przechowywania wkładek, ustawia je w pionie, a po rozsunięciu blatu uzyskuje się do nich dostęp. Stół ten posiada nie tylko futurystyczny wygląd, ale jest również praktyczny. Posiada on również mechanizm synchronicznego rozkładania prowadnic kulowych. Prowadnice te są lekkie i ciche oraz pozwalają na wygodne rozkładanie i składanie stołu. Kulki w prowadnicach to odpowiednik kulek w łożysku, co ułatwia wykonywanie tych czynności z łatwością i przy niewielkim nakładzie siły. Linki napinające powodują analogiczny ruch drugiej połówki blatu podczas rozsuwania i zsuwania. Blat znajduje się na wysokości 75 cm, a jego szerokość wynosi 89 cm. Stół po rozłożeniu ma 160 cm, a po włożeniu dwóch wkładek - 260 cm, co daje naprawdę dużo miejsca dla komfortowego biesiadowania i ucztowania.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Stoły do jadalni
Stoły do salonu
Stoły do salonu rozkładane
Stoły do salonu nowoczesneZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×