Stolik biały do salonu Tora

Stolik biały do salonu Tora

Stolik Tora

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawiony został stolik biały do salonu Tora, który będzie stanowił świetne uzupełnienie kanapy czy narożnika, gdzie oglądamy telewizję czy wypoczywamy. Wygodny, niski stolik, o wysokości 35 cm, pozwoli na postawienie filiżanki kawy czy odłożenie czytanej gazety i nie zasłania salonu.

Stolik biały do salonu Tora został zaprojektowany w eleganckiej i futurystycznej formie, która nada każdemu wnętrzu nowoczesny styl. Stolik wykonany jest w kolorze białym z wysokopołyskowej płyty akrylowej, która będzie pasowała do kolorystyki wnętrza. Zaś nowoczesny połysk tworzy atmosferę nowoczesności.
Stolik wsparty jest na niewidocznym cokole, który sprawia wrażenie unoszenia się w powietrzu. Cokół, wykonany z laminowanej płyty MDF, wspiera blat w 4 miejscach, co zapewnia odpowiednią stabilność. Aby uniknąć uszkodzenia podłogi w czasie przesuwania stolika, do jego podstawy dodano filcowe ślizgi.

Pod blatem znajduje się dodatkowa, wąska półeczka, na której można położyć niewielkie przedmioty jak książki, gazety, których akurat nie czytamy. Nieduża przestrzeń między blatem a półką sprawia, że mieszczą się tam tylko wąskie przedmioty. Jednocześnie położenie półki utrudnia zrzucenie znajdującej się na niej przedmiotów i oszczędza miejsce na blacie. 

Płyta akrylowa, z której wykonano blat i boki stołu jak również półeczka u podstawy, jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na zarysowania.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×