Stolik do kawy w połysku Tora

Stolik do kawy w połysku Tora

Stolik Tora

zobacz produkt »

Zdjęcie ukazuje stolik do kawy w połysku Tora, stanowiący świetne uzupełnienie salonu. Błyszcząca powierzchnia w kolorze białym i nieco futurystyczny kształt sprawią, że najlepiej pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym. Jednocześnie jego minimalistyczny wzór i kolor sprawdzi się we wnętrzach o różnym wystroju i kolorystyce. Stolik można postawić przed kanapą w salonie, gdzie gawędzimy lub spędzamy wolny czas przy książce lub telewizji. Niski stolik nie zasłania pokoju i umożliwia wygodne odłożenie podręcznych rzeczy. Dodatkowa półka u podstawy stolika pozwoli na umieszczenie tam książek czy gazet, których nie używamy w danej chwili. Dzięki temu oszczędzamy sobie nieporządku na blacie stolika.

Blat, półka i obrzeża wykonane są z płyty akrylowej na wysoki połysk. Jest ona łatwa do oczyszczenia i zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Stolik do kawy w połysku Tora wspiera się na cokole wykonanym z płyty MDF. Cokół jest niewidoczny, co stwarza ciekawy, futurystyczny efekt. Połączenie stolika z blatem przy pomocy bezpiecznych złącz meblowych, które umieszczone są 4 miejscach, zapewnia dużą stabilność i uniemożliwia przechylenie się stolika.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×