Stolik do salonu czarny ozdobiony dekoracyjnym świecznikiem

Stolik do salonu czarny ozdobiony dekoracyjnym świecznikiem

Actona Cross III okrągły stolik kawowy czarny

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia stolik do salonu czarny ozdobiony dekoracyjnym świecznikiem. Stolik ten stanowi wygodny i elegancki mebel do salonu, który może pełnić rolę stolika kawowego. Wysokość stolika wynosi 45 cm, co znacznie ułatwia osobom siedzącym na kanapie sięganie po coś na stoliku lub odstawienie na stolik filiżanki kawy. Blat o średnicy 55 cm jest na tyle duży, że wygodnie można ustawić na nim serwis do kawy i przyjmować gości na kawę lub herbatę.

Wykonany z metalu i szkła stolik do salonu czarny ozdobiony dekoracyjnym świecznikiem do każdego wnętrza i bez trudu komponuje się z kolorystyką salonu. Minimalistyczny i nowoczesny styl stolika sprawia, że najbardziej sprawdzi się on we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym.

Blat stołu wykonano ze szkła w kolorze czarnym, co dodatkowo nadaje meblowi elegancji i wytworności. Szkło sprawia, że mebel jest łatwy do utrzymania w czystości, gdyż ze szkła łatwo usuwa się zabrudzenia. Nogi stolika kawowego wykonane zostały z chromowanego metalu, dzięki czemu mebel wygląda niezwykle elegancko. Stół o wadze 6 km pozwala na łatwe przestawienie go w inne miejsce. Mimo lekkości i niewielkich rozmiarów stolik kawowy jest niezwykle stabilny i solidnie wykonany. Nogo stolika zostały dodatkowo wzmocnione dzięki elementom krzyżującym się u podstawy, dzięki czemu zwiększona została stabilność mebla.

Producent: Actona
Kategoria: Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×