Stolik do salonu długość 90 cm wysokość 45 cm

Stolik do salonu długość 90 cm wysokość 45 cm

Stolik do salonu Tora czarny

zobacz produkt »

Ciekawa propozycja dla każdego nowoczesnego salonu – stolik do kawy z materiału imitującego marmur. Klient, który kupił ten mebel postanowił go zaprezentować w zestawieniu z przedmiotami codziennego użytku. Stolik do salonu długości 90 cm i wysokości 45 cm jest przyozdobiony fantazyjnym wazonem, dzięki któremu możemy w pełni podziwiać połyskową powierzchnię. Pokryta matą wysokopołyskową zapewnia czystość i trwałość mebla. Jednocześnie nadaje mu elegancki wygląd. Ciemny kolor stolika dobrze komponuje się z innymi ciemnymi meblami i interesująco kontrastuje z dywanem w żywych kolorach. Stolik do salonu to niezawodny mebel w przypadku wizyty gości. Świetnie może służyć jako blat pod kawę i ciasteczka albo pod przekąski. Jest bardzo pomocny przy większych przyjęciach i podczas domowych seansów filmowych. Jeśli nie ma żadnej specjalnej okazji stolik do salonu stanowi po prostu piękną ozdobę pomieszczenia.

Dolna podstawa stolika jest bardzo szeroka i może służyć jako półka na różne podręczne przedmioty. Klient zademonstrował tę funkcję kładąc na podstawce pilot do jakiegoś sprzętu multimedialnego.
Stolik może się sprawdzić nie tylko w salonie, ale też w eleganckiej poczekalni, lub prywatnym pokoju, jako dodatkowy mebel służący za półkę i blat.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×