Stolik kawowy biały połysk w eleganckim salonie

Stolik kawowy biały połysk w eleganckim salonie

Ława Monaco PR 120

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiono stolik kawowy biały połysk w eleganckim salonie, który stanowi doskonałe uzupełnienie miejsca do oglądania telewizji lub przyjmowania gości. Stolik w kolorze białym pasuję do każdego wnętrza i dobrze się komponuje z kolorem ścian i dywanu. Połysk blatu sprawi, że salon sprawia wrażenie eleganckiego i nowoczesnego. Stolik jest kilka centymetrów wyższy od wysokości standardowej kanapy lub narożnika, dzięki czemu stanowi wygodny mebel do sięgania aby odłożyć książkę lub postawić filiżankę kawy. Wymiary blatu 120 x 60 cm sprawiają, że ławadobrze wpasuje się do każdego rodzaju kanapy czy narożnika.

Stolik kawowy biały połysk w eleganckim salonie został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF. Powierzchnia blatu wykonana jest w technologii High Gloss, co daje przyjemny dla oka połysk.

Stolik kawowy biały połysk w eleganckim salonie wsparty jest na 4 nogach znajdujących się w rogach blatu, co nie utrudnia sprzątania pod stolikiem. Stolik nie jest składany ani podnoszony, dzięki czemu nie można go łatwo uszkodzić. Blat wykonany jest z materiału odpornego na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Producent: Hubertus
Kategoria: Ławy do salonuTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!