Stolik kawowy duży ława biała ozdobiona stroikiem

Stolik kawowy duży ława biała ozdobiona stroikiem

Stolik kawowy nowoczesny Orido

zobacz produkt »

Na zdjęciu został zaprezentowany stolik kawowy duży ława biała ozdobiona stroikiem, który będzie świetnie wyglądał jako uzupełnienie narożnika lub kanapy w salonie. Nieduży stolik w kolorze białym może pełnić funkcję wygodnego stolika podręcznego, gdzie położymy książkę lub postawimy  filiżankę herbaty. Wykonany został z wysokiej jakości płyty akrylowej, wysokopołyskowej w kolorze białym, dzięki czemu dobrze sprawdzi się zarówno we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym jak również w salonach w stylu klasycznym. Kolor biały nie będzie rywalizował z innymi kolorami, dzięki czemu stolik dobrze pasujędo każdego wystroju wnętrza.

Stolik kawowy duży ława biała ozdobiona stroikiem wspiera się na nodze ustawionej na cokole, wykonanych z półmatowej płyty w tym samym kolorze co blat stolika. Dzięki umiejscowieniu nogi po środku blatu, łatwe jest sprzątanie pod stolikiem. Wysokość stolika sprawia, że można do niego wygodnie sięgnąć z kanapy.

Płyta akrylowa wysokopołyskowa, z której wykonano blat stolika kawowego, jest łatwa do utrzymania w czystości i trudna do zarysowania czy zadrapania. Można ją czyścić przy pomocy wilgotnej szmatki.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×