Stolik RTV biały Panorama 2 w jasnym salonie

Stolik RTV biały Panorama 2 w jasnym salonie

Stolik RTV Panorama 2 Wysoki Połysk

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia stolik RTV biały Panorama 2 w jasnym salonie. Stolik RTV został zaprojektowany jako panel przymocowany do ściany przy pomocy kołków rozporowych, dzięki temu zajmuje bardzo mało miejsca w salonie. Został przeznaczony do zawieszenia na nim telewizora z płaskim ekranem o wielkości do 55 cali i ciężarze do 45 kg. Telewizor można umocować do panelu przy pomocy specjalnego uchwytu.  W tylnej części stolika panelu umieszczone są wygodne miejsca do przeprowadzenia przewodów, które są niewidoczne i nie szpecą pomieszczenia. Stolik RTV biały Panorama 2 posiada dwie półki wykonane z hartowanego szkła, na których można umieścić sprzęt RTV lub odłożyć pilota do telewizora.

Stolik RTV biały Panorama 2 w jasnym salonie można umocować w bardzo bezpieczny sposób dzięki kołkom rozporowym. Posiada on mechanizm zabezpieczający przed odchyleniem się panelu do przodu, dzięki czemu niemożliwe jest spadnięcie sprzętu RTV jak również przewrócenie się stolika. Jego największą zaletą jest oszczędność miejsca w pokoju, gdyż sprzęty zawieszone są pionowo na ścianie.

Stolik RTV biały Panorama 2 w jasnym salonie wykonany z wysokopołyskowej płyty MDF w kolorze białym bardzo dobrze pasuje do wnętrza w jasnych kolorach i o wystroju nowoczesnym. Niemniej jednak biały kolor stolika RTV będzie się dobrze komponował także z wnętrzem o innej kolorystyce i różnych stylach.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoliki RTVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×