Stolik RTV Panorama 2 idealnie wpasowany w wystrój

Stolik RTV Panorama 2 idealnie wpasowany w wystrój

Stolik RTV Panorama 2 Wysoki Połysk

zobacz produkt >

Klient przygotował własną aranżację stolika RTV Panorama 2 idealnie wpasowanego w wystrój pokoju. Biała ściana dobrze współgra ze szklanymi blatami. Prezentacja obejmuje też sprzęt RTV. Patrząc na przykładowy sprzęt możemy sobie wyobrazić jak stolik Panorama 2 działa w każdym innym wnętrzu.

Zaletą tego stolika RTV Panorama 2 jest jego solidna konstrukcja, która jednak nie wpływa na wrażenie estetyczne. Zawieszone w powietrzu szklane półki dają uczucie lekkości i nie rozpraszają podczas seansu. Ten bardzo nowoczesny design pasuje przede wszystkim do wnętrz o podobnym stylu. Dobrze będzie się komponował z dużymi, jasnymi pomieszczeniami oraz umeblowaniem o czarno-białej kolorystyce i prostych, bryłowatych formach.

Korzystając ze stolika RTV Panorama 2 możemy na nim zmieścić dużą ilość sprzętu. Półki są szerokie i pojemne, a jednocześnie nie zajmują więcej miejsca niż potrzeba. Ten efekt uzyskano rezygnując z nóg i zamiast tego zawieszająco stolik Panorama 2 na ścianie.

Ścianka wykonana jest z płyty MDF pokrytej warstwą wysokopołyskowej folii akrylowej. Dzięki temu jest to nie tylko mebel ciekawy i praktyczny, ale też elegancki.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoliki RTV