Stoły i krzesła plastikowe ogrodowe z technorattanowym wzorem

Stoły i krzesła plastikowe ogrodowe z technorattanowym wzorem

Zestaw ogrodowy Melody 6Y cappucino - "rattan efekt"

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia udaną aranżację, w której swoje miejsce znalazły zakupione w naszym sklepie stoły i krzesła plastikowe ogrodowe z technorattanowym wzorem. Altana widoczna na fotografii jest niezwykle urokliwa i umożliwia komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, czy to podczas odpoczynku, czy spożywania ciepłych posiłków w rodzinnym gronie. Meble Melody 6Y od firmy Corfu stały się centralnym punktem przestrzeni, który nie tylko prezentuje się efektownie i elegancko, ale spełniać będzie jednocześnie szereg funkcji użytkowych.

Stoły i krzesła plastikowe ogrodowe z technorattanowym wzorem w kolorze cappuccino posiadają stonowaną kolorystykę, która znakomicie łączy się z barwami ziemi, zielenią kwiatów czy też naturalnym drewnem. Również kostka brukowa, którą została wyłożona altana wpisuje się idealnie w całą aranżację, zamykając ją. Klient postawił na spójne i ciekawe wizualnie dodatki dekoracyjne. Na stole z kompletu Melody 6Y swoje miejsce znalazł zielony bieżnik, a na nim ustawione zostały kwiaty, w doniczce o nowoczesnym i modnym wzorze. Cała kompozycja przywołuje na myśl współczesne trendy w obszarze aranżacji i dekoracji przestrzeni, stanowiąc połączenie nowoczesności i klasyki. Przestrzeń jest elegancka, estetyczna, a przede wszystkim funkcjonalna. Przy meblach Melody 6Y pomieści się sześć dorosłych osób, co zapewnia miejsce do przyjmowania gości czy swobodnego siedzenia w altanie podczas rodzinnego grilla czy niedzielnego obiadu.

Meble ogrodowe Melody 6Y z powodzeniem mogą stać w altanie Klienta przez cały rok, gdyż są odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych czy różnice temperatur. Z racji tego, że wykonano je z polipropylenu, posiadają również zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Widoczny na zdjęciu komplet ogrodowy przypomina wizualnie meble wykonane z technorattanu, co stanowi jego kolejny atut. Klient nie musi się martwić o to, że będzie miał problem z utrzymaniem mebli w czystości, gdyż do ich czyszczenia wystarczy woda. Szerokie podłokietniki, miękkie i sprężyste poduszki siedziskowe oraz wysokie, dobrze wyprofilowane oparcia zwiększają wygodę użytkowania zestawu Melody i sprawiają, że właściciel nie odczuje dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego korzystania z niego. Meble nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych do ich pielęgnacji, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Producent: Curver
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×