Stylowe biurko drewniane dębowe bielone z szufladą

Stylowe biurko drewniane dębowe bielone z szufladą

Actona Woodstock biurko w stylu skandynawskim

zobacz produkt »

Na zdjęciu, które przesłał Klient naszego sklepu widzimy stylowe biurko drewniane, dębowe, bielone z szufladą Actona Woodstock, które znalazło się w otoczeniu żywych kwiatów doniczkowych, tworząc miejsce sprzyjające nauce i pracy. Wnętrze uwiecznione na fotografii jest spójne i ciekawe. Dużo w nim elementów dekoracyjnych, które nadają całości charakteru i świadczą o indywidualnym guście właściciela. Przestrzeń została zagospodarowana w przemyślany sposób, dzięki czemu poza estetycznym wyglądem wizualnym, spełniać będzie również szereg funkcji użytkowych.

Stylowe biurko drewniane dębowe bielone z szufladą stało się w tym wnętrzu jednym z dominujących elementów. Jego klasyczny kształt i unikalne wzornictwo znakomicie odnalazły się we wnętrzu, gdzie dominują barwy ziemi. Kwiatów jest tu naprawdę dużo, a na uwagę zasługują ich doniczki - w różnych kolorach i o różnych wzorach. Mimo tego, że barw jest tu naprawdę sporo, wszystkie utrzymane są w tych samych tonach i odcieniach, przez co pasują do siebie nawzajem i tworzą spójną całość. Kolor ściany jest nietypowy, wpadający w odcienie zieleni i znakomicie łączy się z zielenią kwiatów i naturalnym drewnem biurka Actona. Biała zasłona rozjaśnia całe wnętrze, a dywanik o etnicznym wzorze zamyka całą kompozycję i stanowi kolejny, ważny element dekoracyjny.

Na biurku Actona Woodstock znalazła swoje miejsce lampka, która zapewnia źródło nastrojowego światła, pozwalającego jednocześnie na pracę przy komputerze w nocy. Biurko utrzymane jest w stylu skandynawskim, a postawione przy nim krzesło, ma spójną z nim stylistykę i klimat. Biurko prezentuje się w tej aranżacji doskonale, dzięki temu, że posiada niemal ascetyczny design. Co istotne - meble wykonany został ze stylowego drewna dębowego bielonego, które jest trwałe. Naturalna struktura drewna podkreślona została dzięki olejowaniu, co podniosło jednocześnie wytrzymałość mebla. Blat biurka oparty jest na czterech nogach, które zostały ustawione pod niewielkim kątem, co zwiększa atrakcyjność wizualną biurka. Posiada ono również szufladę, w której Klient pomieści niezbędne i podręczne przybory. To nowoczesne biurko jest niewielkie i stosunkowo lekkie, także w razie potrzeby właściciel będzie mógł je przestawić, zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

Producent: Actona
Kategoria:
Biurka
Biurka drewniane
Biurka nowoczesne
Biurka komputerowe
Biurka dąb sonomaZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×