Szafa na balkon z tworzywa sztucznego z obszernym wnętrzem

Szafa na balkon z tworzywa sztucznego z obszernym wnętrzem

Szafa ogrodowa na narzędzia Store-It-Out MAX

zobacz produkt >

Zajęcie przedstawia jak łatwo można utrzymać porządek w ogrodzie czy na balkonie korzystając z funkcjonalnej szafy. Szafa na balkon z tworzywa sztucznego z obszernym wnętrzem, jest tak pakowna, że można przechować w niej leżaki, stolik ogrodowy czy też poduszki na meble ogrodowe. W ogrodzie szafka doskonale posłuży do przechowywania narzędzi ogrodowych a nawet śmietników.

Szafa na balkon z tworzywa sztucznego z obszernym wnętrzem wykonana została z tworzywa sztucznego przypominającego fakturą drewno, co sprawia, że doskonale pasuje do wystroju ogrodu czy też balkonu. Szafka prezentuje się bardzo estetycznie w kolorze beżowym z ciemnym dachem i podłogą. Tworzywo sztuczne, z którego wykonano szafę, znacznie przewyższa drewno pod względem trwałości. Szafa jest odporna na wodę i promieniowanie UV, dzięki temu nie spłowieje, nie odbarwi się a jej zawartość nie zawilgotnieje i nie pokryje się pleśnią. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi solidna i trwała podłoga. Szafka nie wymaga konserwacji, malowania czy też impregnacji. Utrzymanie w czystości polega wyłącznie na przecieranie szafki z kurzu przy pomocy wilgotnej szmatki.

Dach szafki jest otwierany, co ułatwia wkładanie do niej przedmiotów. Przykrywa zaopatrzona jest w mechanizm hydrauliczny, który ułatwia otwieranie.Zarówno przykrywę jak i dwuskrzydłowe drzwi można zamknąć przy pomocy zasuwki, do której w razie potrzeby można dodatkowo zamontować kłódkę.

Producent: Keter
Kategoria:
Szafy ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe