Szara nowoczesna sofa pikowana ozdobiona dekoracyjnymi poduszkami

Szara nowoczesna sofa pikowana ozdobiona dekoracyjnymi poduszkami

Actona Elly sofa skandynawska pikowana szara

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia wyjątkowo udaną aranżację salonu, w którym swoje miejsce znalazła zakupiona w naszym sklepie, nowoczesna sofa pikowana Actona Elly. Sofa została ozdobiona dekoracyjnymi poduszkami, które przepięknie komponują się w szarym kolorem jej tapicerki. Całe wnętrze już w pierwszym skojarzeniu przywołuje na myśl styl skandynawskim, w którym jest miejsce na naturalne materiały, stonowaną kolorystykę, prostotę oraz funkcjonalne podejście do przestrzeni życiowej. Wszystkie te elementy możemy odnaleźć w aranżacji naszego Klienta.

Szara nowoczesna sofa pikowana ozdobiona dekoracyjnymi poduszkami jest wyjątkowo eleganckim meblem, który bardzo dobrze wpisał się w koncepcję całej przestrzeni Klienta. Widoczna w tle kuchnia utrzymana w klasycznej, białej kolorystyce połączonej z barwami naturalnego drewna, znakomicie z nią współgra. Kwiaty w wazonie stanowią dopełnienie całej kompozycji i ważny element dekoracyjny. Ich kolor nawiązuje do poduszek, które umieszczone zostały na sofie. Pastelowe odcienie wspaniale łączą się z szarością tkaniny tapicerskiej. Poza nieodpartymi walorami wizualnymi, miejsce to jest funkcjonalne i praktyczne. Kiedy w kuchni Klient przygotuje przekąski, będzie mógł usiąść na wygodnym meblu i zrelaksować się przed telewizorem, Miejsce to stanowi odpowiedź na światowe trendy w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni, łącząc ze sobą ponadczasową klasykę i nowoczesność.

Szara nowoczesna sofa pikowana ozdobiona dekoracyjnymi poduszkami posiada miękką linię designu, pikowane oparcie oraz stylowe nóżki z naturalnego drewna, które w tej aranżacji znakomicie łączą się z drewnem widocznym na blatach w kuchni oraz z podłogą w jasnych barwach. Model ten jest ponadczasowy i niezwykle starannie wykończony. Klient z pewnością jest zadowolony z tego mebla, gdyż zastosowano w nim wyłącznie wysokiej jakości materiały, gwarantujące solidne wykonanie. Sofa oferuje najwyższy komfort użytkowania, gdyż posiada wysokie oparcie na którym Klient może się wygodnie oprzeć, a jej obszerny rozmiar umożliwia swobodne rozłożenie się na niej. Również miękkie poduszki siedziskowe zwiększają wygodę, a co istotne, w razie potrzeby właściciel będzie mógł je zdjąć, gdyż nie są na stałe przytwierdzone do sofy.

Producent: Actona
Kategoria:
Kanapy, sofy
Szare sofyZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×